הסתר פרסומות »
עידן עמדי
השירים של עידן עמדי
שם השיר מכיל טאבים מכיל תווים סרטון לימוד
כאב של לוחמים תווים
חלק מהזמן
בזמן האחרון טאבים
נגמר
אלייך
אני רוצה
הדרך שלך
המכתב האחרון טאבים
דברים יפים לראות
מה את מרגישה
הפרח בגני
חלק מהזמן
אושר
מקום לשנינו
בייבי, השיר הבא מוקדש לך
יבוא מחר
זוכר כמעט הכל
עד שיעלה היום הבא טאבים
תסתכלי לי בעיניים
חלק מהזמן
בקרוב יפתחו השמיים
ערב ערב
תשליך
ישראל טאבים
קרוב
עכשיו כולם רוקדים תווים
אדון הסליחות
משום מה טאבים
תמיד היה אותך
רץ אל האור טאבים
מנסים
כשכל זה יקרה טאבים
בסוף
זוכר כמעט הכל
קול זיכרון ישן טאבים
זמן
בסוף
יהיה לנו טוב
ממשיך לצעוד
אז

רשימת אלבומים
לא הוזנו אלבומים

הידעת ?
כאב של לוחמים: כאב של לוחמים הוא פזמון שנכתב, הולחן ובוצע על ידי עידן עמדי ויצא לאור בשנת 2010. השיר נבחר כשיר השנה של גלגלצ לשנת ה'תשע"א (2011) וזכה במקום הראשון במצעד החיילים שארגן גלגלצ לרגל שנת ה-70 למדינת ישראל. את השיר כתב עמדי בביתו בעת שירותו הצבאי. עמדי, שהיה לוחם בחיל ההנדסה הקרבית, נפרד באותה תקופה מחברתו וכתב את השיר כפנייה אליה בצורת מכתב. השיר מדבר על הקשיים הרגשיים של לוחם שאיבד את חבריו בקרב.השיר בוצע על ידי עידן עמדי בשלב האודישנים במסגרת העונה השמינית (שנת 2010) של התוכנית כוכב נולד. כאשר הגיע עמדי לתוכנית, לשיר לא היה שם. את שמו העניק לו סיון יאנג, האחראי על המתמודדים ב"כוכב נולד". בעונה זו הגיע עמדי למקום השני, ולאחר סיום העונה, הוציא את השיר כסינגל באוקטובר 2010. הגרסה שיצאה היא הביצוע מתוך התוכנית."כאב של לוחמים" הושמע רבות בתחנות הרדיו, על פי נתוני מדיה פורסט. הוא זכה במקום הראשון במצעד העברי השנתי של גלגלצ בשיתוף mako לשנת תשע"א (2011), ובמקום הראשון ברשת ג'. בשנת 2018 נבחר השיר על ידי חיילי צה"ל, כשיר הזוכה במצעד החיילים של גלגלצ ואתר וואלה!, לרגל 70 שנות עצמאות למדינת ישראל.הוסף על ידי נודלס123
אושר: שיר זה יצא בעקבות זכייתו של עמדי באלבום זהב לאלבומו "חלק מהזמן"
נכון להיום: מחווה לזוהר ארגוב
חלק מהזמן: השיר נכתב במקור לריטה, היא הקליטה את השיר ובסוף החליטה שלא להכניסו לאלבום.
מפה לשם: עידן עמדי סיפר על השיר: "מפה לשם הוא צמד מילים ששגור בפה של כל ישראלי. הוא נועד לקצר תהליכים, להגיע לשורה התחתונה מהר, כמו שאנחנו הישראלים אוהבים. כבר שנתיים שאני נוסע ברכב ומתעד את האנשים דרך העיניים. הרבה דברים קרו בשנתיים, לפעמים קצת קשה להאמין. בסוף אני מגיע לשדה ומסתכל על מה שיצרתי. אני לא בטוח אם זה שיר אהבה או מחאה", הוא מוסיף: "אולי זה בכלל שיר תקווה. אולי הוא כל הדברים האלו יחד שמרכיבים את החיים במקום היפה והקסום והלעיתים סבוך שבו אנחנו חיים".
המכתב האחרון: השיר "המכתב האחרון", מורכב משורות שנלקחו ממכתבים שכתב משה אוחיון ז"ל (שנהרג בתאונה מבצעית בחטיבת גולני) לחברתו.
בייבי, השיר הבא מוקדש לך: השיר נכתב לזכרו של רס״ן אופק אהרון ז״ל, שנהרג בתאונת ירי ליד נבי מוסא בינואר 2022. את השיר כתב עמדי אחרי שנפגש מספר פעמים עם בתיה, ארוסתו של אופק, והיה שותף לסיפורים ולזיכרונות שלה מבן זוגה.
הודעה מהמערכת
כרגע אינך מופיע בתוצאות החיפוש של מערכת הכרויות הנגנים ב TAB4U.