השירים שלי
השירים שלי
פרימיום במבצע
לרגל ט"ו באב, הזמן לשירי אהבה, תהנו ממנוי פרימיום במחיר מצחיק ל 48 שעותלפרטים נוספים »
הסתר פרסומות »
Rihanna
Rihanna
Birth name: Robyn Rihanna Fenty
Born: 20.2.1988
Years active: 2005 – present
Origin: Barbados

Rihanna is a Barbadian singer, currently living in San Diego, California.
רשימת שירים תוכן מחבר ומלחין
gitar acords ukulele notes Diamonds מילים אקורדים מחבר: Sia, Benny...
מלחין: Tor Erik...
gitar acords ukulele notes Princess Of China מילים אקורדים
gitar acords ukulele notes Stay מילים אקורדים
gitar acords ukulele notes The Monster מילים אקורדים
gitar acords ukulele notes Unfaithful מילים אקורדים
gitar acords ukulele notes Work מילים אקורדים

רשימת אלבומים
לא הוזנו אלבומים

הודעה מהמערכת
כרגע אינך מופיע בתוצאות החיפוש של מערכת הכרויות הנגנים ב TAB4U.