השירים שלי
הסתר פרסומות »
Joan osborne
Joan osborne
Birth name: Joan Elizabeth Osborne
Born: 8.7.1962 
Years active: 1989 – present
Origin: Anchorage, Kentucky, U.S.

Joan Elizabeth Osborne is an American singer-songwriter, best known for her song "One of Us".

רשימת שירים תוכן מחבר ומלחין
gitar acords ukulele notes One Of Us מילים אקורדים

רשימת אלבומים
לא הוזנו אלבומים

הודעה מהמערכת
כרגע אינך מופיע בתוצאות החיפוש של מערכת הכרויות הנגנים ב TAB4U.