השירים שלי
השירים שלי
הסתר פרסומות »
Afroman
Afroman
Birth name: Joseph Mortimer Foreman
Born: 28.6.1974
Years active: 1999 – present
Origin: South Central Los Angeles, California

Afroman is a rap artist from Palmdale, California.
רשימת שירים תוכן מחבר ומלחין
gitar acords ukulele notes Because I got high מילים אקורדים

רשימת אלבומים
לא הוזנו אלבומים

הודעה מהמערכת
כרגע אינך מופיע בתוצאות החיפוש של מערכת הכרויות הנגנים ב TAB4U.