דרושים נגנים \ מוזיקאים

פרסם משרה »
TAB4U: עריכת אקורדים ותווים לשירים וצילום קורסי וידאו
אנחנו מחפשים מוזיקאים שרוצים לעזור לנו להוסיף ולדייק שירים. לצלם סרטוני לימוד לכלי נגינה ולעזור ברבדים מוזיקליים רבים ברחבי TAB4U.
הצג פרטי משרה
דרישות התפקידשמיעה מוזיקלית גבוהה, רמת נגינה גבוהה.
מקום העבודהמהבית
היקף המשרה משרה חלקית
פנה למעסיק
TAB4U: מורה לגיטרה וכלי נגינה נוספים לצילום קורסים דיגיטליים
ב TAB4U מחפשים מורה לצילום קורס גיטרה וכלי נגינה נוספים מאיזור המרכז. מה אנחנו צריכים ממך? - יכולת לבנות קורס או שיעורי לגיטרה. את כל התכנים המתאימים, תרגילים וש.ב. - לדעת ללמד למצלמה ויכולת ביטוי טובה. - הסכמה לחשיפה. - מקום לצלם בו ויכולת צילום יהיה נפלא אך לא חובה. מוזמנים לפנות במייל tab4u.com@gmail.com עם כמה שיותר מידע עליכם: היסטורית נגינה וסגנונות. סרטונים שלכם אם יש. האם יש ידע בעריכת סרטוניםצילום?
הצג פרטי משרה
דרישות התפקידרמת נגינה גבוהה. יכולת לימוד וביטוי גבוהה למצלמה. הסכמה לחשיפה קבועה. לא חובה: יכולת לערוך ולצלם סרטוני לימוד
מקום העבודהתל אביב - יפו
היקף המשרה פרילנס
פנה למעסיק
TAB4U: עורך תווים (לא אקורדים, אלא תווים) לאתר TAB4U
אנחנו מחפשים ב TAB4U עורך תווים (תווים, ולא אקורדים) לבקשות של לקוחותינו. התשלום פר עריכת שיר. עריכת שיר כוללת: אקורדים\מילים\תווי השיר של מלודית ו\או הרמונית השיר (בהתאם לבקשה) כאשר תשלום להרמוניה או מלודיה היו 39 ש"ח לשיר +מע"מ (שזה בערך כל הכסף שהלקוח משלם - אנחנו לא גובים עמלה, אלא כשירות ללקוחותינו) ותשלום להרמוניה ומלודיה הינו 56 ש"ח. אם זה רלוונטי לך - נשמח לקבל ממך קו"ח.
הצג פרטי משרה
דרישות התפקידתשלום אל מול חשבונית (כלומר עבודת פרילנס) ויכולת לשמוע שיר ולערוך תווים בצורה זהה לשיר.
מקום העבודהמהבית
היקף המשרה פרילנס
טווח השכר מ- 39 עד- 56 ש"ח לשעה
פנה למעסיק
TAB4U: עיצובUX, שיווק, שירות לקוחות ועוד
לחברה שמנהלת אתרי הכרויות (Ladies-First) ואתר מוזיקה (Tab4u) מחפשים מעצבת ועוזרת אישית לבין שליש לחצי משרה עם שעות גמישות לעבודה בעיקר מהבית. העבודה תכלול עיצובUX, שירות לקוחות, שיווק דיגיטלי, פיתוח עסקי וניהול פרוייקטים (בהתאם ליכולות).
הצג פרטי משרה
דרישות התפקידידע בעיצובUX קירבה למרכז (לתל אביב) לפטופ טוב לעבוד כישורים שיכולים לעזור: יכולת עריכת וידאו נסיון בשימוש של אפליקציות של הכרויותאקורדים. ידע ב SEO - קידום אתרים כישורי יח"צ יכולות שיווק וניהול קהילות
מקום העבודהמהבית
היקף המשרה משרה חלקית
טווח השכר מ- 5000 עד- 8000 ש"ח לחודש
פנה למעסיק
על מנת לפנות למעסיק עליך להיות משתמש מחובר

התחבר \ הירשם
הודעה מהמערכת
כרגע אינך מופיע בתוצאות החיפוש של מערכת הכרויות הנגנים ב TAB4U.